Представници ОШ „Милорад Мића Марковић“ посетили ОШ „Владислав Рибникар“

У духу хуманости, солидарности и искрене подршке, представници Основне школе „Милорад Мића Марковић“ посетили су ОШ „Владислав Рибникар“, где су уручили средства прикупљена током хуманитарног базара организованог у својој школи.

Ученици су, у пратњи директорке школе Милке Војиновић и наставнице географије Радице Јаћимовић, предали уплатницу са прикупљеним средствима која су, по одлуци школе домаћина, намењена лечењу ученика Николе Теофиловића.

Директор ОШ „Владислав Рибникар“ Љубомир Пјевовић уручио је захвалницу ОШ „Милорад Мића Марковић“ као знак захвалности за показану пажњу, племенитост и неговање вредности које повезују децу и људе.

Ова посета носи посебну тежину и поруку — да школа није само место учења, већ и простор у ком се деца уче разумевању, саосећању и бризи о другима. Управо кроз овакве гестове млади показују да истинске вредности живе у заједништву, подршци и људскости.