Завршен 13. меморијални турнир у малом фудбалу „Немања Секулић – Гара“ Поповић 2025

У суботу, 26.07.2025. године, успешно је завршен 13. по реду турнир у малом фудбалу у Поповићу. Учествовало је 29 екипа, које су се такмичиле 5 дана.
 Завршно вече почело је утакмицом за треће место, у којој је екипа Емпекс савладала екипу Жање и синови и освојила бронзу резултатом 7-1.
 Након чега је уследило такмичење у надвлачењу конопца где је победник била екипа Несаломиви, друго место је заузела екипа Немања Секулић – Гара, а треће Феникси.
 Након свечаног представљања екипа и интонирања химне Републике Србије , одиграна је финална утакмица између екипа Ропочево и Немања Секулић.
 Победник турнира је екипа Ропочево резултатом 3-1!
 Индивидуалне награде:
 Најбољи стрелац: Немања Станковић (Емпекс)
 Најбољи голман: Душан Стијеља (Ропочево)
 Најбољи играч: Милан Илић (Ропочево)
 Захваљујемо се свим екипама, спонзорима, судијама, екипи организатора, ФК Поповић, МЗ Поповић, ГО Сопот и наравно – верној публици која је сваке вечери бодрила играче са трибина!
 До следеће године – у име организације турнира:
Велики спортски поздрав!